روز شمار حصر:

چهره ها

ندای سبز آزادی - 45 نفر از وبلاگ نویسان ایرانی، با انتشار نامه ای خطاب به مردم ایران، اجرای حکم شلاق « سمیه توحید لو » نویسنده وبلاگ " ساحل سلامت " توسط قوه قضائیه را محکوم و آن را نشانه زوال دستگاه عدالت ایران دانستند.
نماينده مجلس ششم درباره امكان حذف انديشه اصلاح طلبي از جامعه ايران گفت: حذف اصلاح طلبان و اصلاح طلبي از جامعه به طور كلي امكان ندارد چرا كه جامعه به طور ديناميك و خود به خود در جهت اصلاحات حركت خواهد كرد.
ایرانیان چهارگوشه‌ی جهان از امروز با فرستادن پیام‌های صوتی و تصویری خود از گوشه و کنار دنیا صدای حمایت و همدلی خود را به این عزیزان دربند و خانواده‌های نگرانشان برسانند و حمایت همه‌جانبه‌ی خود را از این حرکت سیاسی اعلام کنند
اردشیر امیرارجمند مشاور میرحسین موسوی برگزاری راهپیمایی ۲۲ خرداد را باعث حفظ شور و هیجان جنبش سبز می‌داند. او درباره چرایی اعلام راهپیمایی در «سکوت مطلق» می‌گوید: «راهپیمایی بعدی خردادماه، راهپیمایی سکوت نخواهند بود.»
فردوسي‌پور در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، اظهار كرد:‌ جمعيت بسيار زيادي براي بدرقه ناصر حجازي به ورزشگاه آزادي آمده‌اند كه همه آنها مشكي‌پوش هستند. به نظر من حيف بود و حجازي زود از ميان ما رفت.
ندای سبز آزادی - آیت الله هاشمی در آخرین واکنش به وقایع پیش از انتخابات خرداد 88 و مناظره های انتخاباتی و تهمتهای وارد شده به وی و خانواده اش در مناظره احمدی نژاد و میرحسین موسوی گفت: در آن مناظره شما نوعی ستیز با روحانیت را مشاهده کردید که به بهانه مخالفت با من این‌گونه القا کرد که روحانیت در اداره جامعه کارایی ندارد.
در این نشست که به همت انجمن «پویشگران راه سبز امید» برگزار شد، چهار تن از صاحب نظران و فعالان جنبش، شیرین عبادی (فعال حقوق بشر)، اردشیر امیرارجمند (مشاور ارشد میرحسین موسوی)، محسن کدیور (استاد دانشگاه و پژوهشگر) و مجتبی واحدی (مشاور ارشد مهدی کروبی) به بیان تحلیل‌های روز و همچنین آسیب‌شناسی جنبش پرداختند و مسعود بهنود (نویسنده و روزنامه نگار) نیز گرداننده این نشست بود.
سازمان ملل روز دوشنبه در گزارشی که در ژنو منتشر شد اعلام کرد که ایران سرکوب مخالفان را شدت بخشیده، و بر اعدام زندانیان سیاسی و نوجوانان مجرم و قاچاقچیان مواد مخدر افزوده است.
نشست تحلیلی پیرامون وقایع پس از بیست و پنجم بهمن ماه در ایران با حضور دکتر اردشیر امیرارجمند، دکتر شیرین عبادی، دکتر محسن کدیور، آقای مجتبی واحدی و آقای مسعود بهنود روز یکشنبه سیزدهم مارس مطابق با بیست و دوم اسفند ماه سال جاری در لندن برگزار خواهد شد.
شهرام ناظری در مراسم نکوداشت فرامرز پایور، هنرمند عرصه‌ی موسیقی، از عملکرد صدا و سیما انتقاد کرد و گفت: صداوسیما ۳۳ سال است که آثار من را بدون اجازه خودم پخش می‌کند و به نوعی حقوقم را ضایع می‌کند.