روز شمار حصر:

سیمای سبز

در هفته های اخیر تهدیدهای مقامات ارشد اسرائیل و احتمال حمله به ایران و تخریب تاسیسات هسته ای، شدت بیشتری یافته و احتمال این حمله نظامی، واکنش‌ های مختلفی را از سوی مقامات کشورهای غربی در پی داشته که خود نشان دهنده "جدی بودن" این تهدیدها و "نگرانی عمیق" جامعه بین الملل از عملی شدن آن است.
دکتر سعید مدنی، عضو شورای فعالان ملی ـ مذهبی ایران جامعه شناس و پژوهشگر ارشد علوم اجتماعی واز صاحب‌نظران حامی جنبش سبز مردم ایران است. وی از 19 دی‌ماه 1390 در سلول‌های انفرادی و جمعی بند امنیتی 209 زندان اوین محبوس است.
یکشنبه 12 شهریور ماه به مناسبت سالمرگ فرهاد مهراد خواننده و آهنگسازمعاصر مراسمی به همت همسر و علاقمندان وی در پاریس و بر سر مزار وی برگزار شد.
ندای سبز آزادی : به همت جمعی از فعالان سیاسی - حقوق بشری مقیم لندن، سخنرانی حسن یوسفی اشکوری، دین پژوه و فعال اصلاح طلب، روز جمعه ۲۴ آگوست برگزار شد.
ماه نوامبر خونین ترین ماه برای معترضان سوری از آغاز اعتراض ایشان به حکومت بشار اسد است، در این ماه دستکم ۷۳۴ غیر نظامی از جمله ۵۲ کودک کشته شده اند.
سناتور "مک کین" رقیب انتخاباتی باراک اوباما در انتخابات سال ۲۰۰۸ میلادی ضمن شماتت رئیس جمهور ایالات متحده گفته است: «اگر آمریکا به موقع و درست از تظاهرات ضددولتی مردم ایران در دو سال پیش حمایت می کرد، حالا این وضع را نداشتیم.»
خانواده و دوستان هدی صابر مقابل بیمارستان مدرس...
این کلیپ در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدا، زندانیان و رهبران جنبش سبز در آستانه سالگرد کودتا تولید شده است. تمام کارهای این اثر از آهنگسازی و اجرا تا ساخت ویدئو کلیپ به وسیله شبکه مردمی سبز انجام و به فیس بوک 25 بهمن ارسال شده است.